• Polski
  • English

Apartamenty Wrocław

lobby

Lucky Apartments

Nasze apartamenty zlokalizowane są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji bo zaledwie 150-200 m od Wrocławskiego Rynku. Jednakże ich usytuowanie w bocznych uliczkach Rynku daje możliwość wypoczynku w ciszy i spokoju, zapewniając wciąż doskonałą lokalizacje. Posiadamy 42 apartamentów możemy przyjąć duże grupy, wycieczki, gości weselnych, wyjeżdżających na szkolenia. Bliskość wielu znakomitych restauracji, pozwala skosztować potraw z wielu krajów świata. Dla osób pragnących znaleźć nocleg w centrum wydarzeń takich jak: „Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy”, „Jarmark Świętojański”, „Impreza Sylwestrowa”  oraz wielu innych a także w bliskości wielu klubów muzycznych, wracając do apartamentu nie są Państwo zależni od transportu ponieważ wszędzie jest naprawdę blisko. Wybierając nasz apartament znajdą się Państwo w bliskim otoczeniu bardzo znanego centrum handlowego „Galeria Dominikańska”, w pobliżu znajduje się także  „Panorama Racławicka”, najstarsza część Wrocławia czyli „Ostrów Tumski”. Z najmłodszymi można udać się na wyprawę po Starym Mieście w poszukiwaniu krasnali chowających się przed wzrokiem potencjalnego turysty w najmniej oczekiwanych miejscach.


Uwaga przyjmujemy płatności także w formie:

 Bon Turystyczny

 


Od Stycznia 2017 udostępniamy Państwu możliwość bezpośredniej i szybkiej rezerwacji online na naszej stronie z cenami niższymi niż na portalach pośredniczących,  a w okresie zimowym  – 10%  od podstawowych cen


promo2

Wszelkie promocje  typu last minute będą podawane na facebooku https://www.facebook.com/luckyapartwroclaw/

Zachęcamy do polubienia na dole strony

 

 


Szukasz noclegu na Walentynki lub Majówkę 2018? Idealnie trafiłeś posiadamy jeszcze dostępne apartamenty tuż przy Rynku w nowych obniżonych cenach. Zarezerwuj online już teraz online.  Nocleg w odległości 200m od płyty Rynku zapewni maksymalny komfort pobytu. Proszę pamiętać im wcześniej Państwo zarezerwują tym taniej oraz mają Państwo większy wybór.

 


Zapraszamy do rezerwacji bezpośrednio na naszej stronie bez żadnych dodatkowych opłat.

 Rezerwując wcześniej masz większy wybór, im bliżej tym ceny będą rosły. Rezerwuj już teraz.


Nowość 2017 – Apartament z osobną Sypialnią przy ul. Igielnej

Nowość 2017 – Apartament z osobną Sypialnią Rynek 38 z widokiem na płytę Rynku.

Nowość 2018 – Apartament z osobną sypialnią w nowym Apartamentowcu 250m od Rynku przy ul.Krawieckiej 3

Nowość 2018 – Apartament Studio z osobną kuchnią, około 100m od Rynku z widokiem na deptak oraz Rynek przy                                Świdnickiej 8b/10

Nowość 2018 – Sala Konferencyjna  dla max 12 osób Wita Stwosza 15 (cennik wkrótce lecz można wysyłać zapytanie przez email)

Nowość 2018 – Apartament Studio ul. Krawiecka 3/37. Komfortowe klimatyzowane studio  z dużym wygodnym łóżkiem.


Jeśli szukają Państwo hotelu lub hostelu naprawdę warto zastanowić się nad naszą ofertą ponieważ prawdopodobnie nasza cena w porównaniu do jakości i ceny większości hoteli oraz hosteli jest kilkakrotnie korzystniejsza. Za niższą cenę otrzymują Państwo zamiast ciasnego pokoju 12 lub 18 m2  Apartament od 40 do 90 m2, w zależności od Państwa preferencji posiadamy  apartamenty z jedną, z dwoma lub z trzema pokojami dla większego komfortu osób nocujących.

Istnieje możliwość rezerwacji parkingu w jednym z apartamentowców w którym posiadamy także apartamenty na wynajem tj. Justin Center przy ulicy Krawiecka 3 w oraz w Wielopoziomowym parkingu Szewska Center.

Nasi klienci mają możliwość zamówienia transportu z dworca lub lotniska a także w drodze powrotnej.

Zameldowanie możliwe jest w całodobowej recepcji przy ul. Wita Stwosza 12   Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 15:00. Dobra hotelowa kończy się o godzinie 10:00. Jednakże jeśli będą mieli Państwo chęć zostawienia bagaży w naszej recepcji z przyjemnością umożliwimy to Państwu. Istnieje możliwość wcześniejszego lub późniejszego zameldowania / wymeldowania jednakże jest to uzależnione od dostępności oraz od godziny przyjazdu / wyjazdu gości już zameldowanych lub meldujących się po Państwa wizycie.

Nocleg w naszych apartamentach spełni wymagania nawet wymagających klientów.

 

 


Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku, znajdą tam Państwo wiele promocji i okazji cenowych typu Last Minute, First Minute oraz wiele innych.

 

 

 

 

ZAMELDOWANIE ODBYWA SIĘ  W CAŁODOBOWEJ RECEPCJI 

PRZY ULICY

WITA STWOSZA 12 

 

 

Contact details

Tel.: +48 730 899 988

Email: wroclaw@luckyapart.pl

Reception:

50-148 Wrocław

Wita Stwosza Street 12

GROUND FLOOR one LUCKY HOSTER

Check-in

15:00 - 6:00*

*RECEPTION 24H

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide