• Polski
  • English

2-4 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaApartament nr 1 gustownie urządzony apartament jednopokojowy około 42m2  z dużą, słoneczną jadalnią – przeznaczony dla 2-4 osób, usytuowany w odrestaurowanej kamienicy z windą i całodobową ochroną w samym sercu Wrocławia – 150 m. od Ratusza. W mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy oraz telewizja satelitarna, klimatyzacja.

(więcej…)

Read More

2-4 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaBalkon
Apartament typu studio – przeznaczony dla 2-4 osób, mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy oraz telewizja satelitarna, klimatyzacja. Apartament posiada duży balkon z dwoma wyściami prosto z przestronnego salonu z aneksem kuchennym. (więcej…)

Read More

4-5 osóbTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaBalkon
Apartament 2-pokojowy z dużą sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem – przeznaczony dla max. 5 osób. W mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy oraz telewizja satelitarna, klimatyzacja. (więcej…)

Read More

1-2osTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalnia
Pokój hotelowy z łazienką przeznaczony dla 1-2 osób wyposażony w Internet bezprzewodowy, telewizję satelitarną, klimatyzację. (więcej…)

Read More

2-3 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalnia
Apartament 2-pokojowy z sypialnią, dużym salonem z oddzielonym aneksem kuchennym, łazienką,  – przeznaczony dla 2-4 osób. W mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy oraz telewizja satelitarna, klimatyzacja. (więcej…)

Read More

2-4 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaBalkon
Apartament 2-poziomowy z dużym salonem, aneksem kuchennym, toaletą i tarasem na parterze oraz sypialnią, łazienką i garderobą na piętrze – przeznaczony dla 2-4 osób. W mieszkaniu dostępny jest internet bezprzewodowy oraz telewizja satelitarna, klimatyzacja. (więcej…)

Read More

2-5 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaBalkon
Dwupoziomowy apartament urządzony ze smakiem. Poziom pierwszy składa się z przestronnego salonu z wydzieloną częścią dzienną-wypoczynkową, aneksem kuchennym, wc i tarasem. Poziom drugi to sypialnia z dużym podwójnym łożem małżeńskim, łazienka i drugi taras, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Apartament przeznaczony jest dla 2-5 osób. (więcej…)

Read More

2-3 osobyTelewizjaWi-FiKlimatyzacjaJadalniaBalkon
Apartament w centrum Wrocławia, 2 – poziomowy, przeznaczony dla 2-4 osób z dwoma pokojami i dużym tarasem. Na pierwszym poziomie jest usytuowana garderoba, na drugim poziomie znajduje się łazienka oraz salon. Posiada on rozkładaną sofę. W salonie znajduje się aneks kuchenny z wyjściem na taras oraz przejście do sypialni w której znajdują się dwa pojedynczy łóżka z wyjściem na taras.  (więcej…)

Read More
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide